Одржана Отворена врата у просторијама група пред полазак у школу у трајању од 4 сата у оквиру ОШ „Ђура Јакшић“

Дана, 10.07.2024. године у просторијама група пред полазак у школу у трајању од 4 сата у оквиру ОШ „Ђура Јакшић“ одржана су Отворена врата. Циљ ове активности је био већи обухват деце узраста од 3 до 6 година која нису уписана у вртић. Деца и родитељи су имали прилику да се упознају са простором, васпитачима, децом која су ранијих година боравила у овим групама и другарима који су се већ уписали у групу у годину пред полазак у школу. Овакав вид дружења омогућава будућим предшколцима лакшу адаптацију, родитељима даје могућност да упознају васпитаче, простор и начин рада. Весела атмосфера, добро организоване активности и позитивна енергија оставила је добар утисак код деце и родитеља са надом да ће оваквих дружења у наредном периоду бити чешће организована како за децу која су уписана у групе у години пред полазак у школу тако и за децу која нису уписана у вртић.