Представнице Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац на XXXII Пертинијевим данима дидактике

У среду, 11. 9. 2024. године реализовани су XXXII Пертинијеви дани дидактике, који представљају највећи међународни стручни скуп из области предшколства. Испред Предшколске установе „Ђурђевдан“ Крагујевац присуствовале су Тијана Ристовић, директорка и Александра Пајевић, стручна сарадница-психолошкиња.

На стручном скупу реализоване су ексклузивне премијерне презентације иновација дидактичких и едукативних материјала, са акцентом на сензорној просторној целиини. Посебна пажња је стављена на дидактичка средства која подстичу развој социјалне и емоционалне интелигенције, као и општи психо-физички развој деце.